Inbouwservice per helm
communicatiesysteem

Fabrikantinfo: Louis

Het begon allemaal met een kleine motorwerkplaats in Hamburg. Sindsdien heeft Louis zich ontwikkeld tot de grootste handelsonderneming voor motoren en vrije tijd in Europa. En zelfs na meer dan driekwart eeuw is de passie van Louis onveranderd, een passie voor het leven op twee wielen.
-
Beschrijving
Inbouwservice per helm
communicatiesysteemInbouwservice communicatiesystemen voor helmen
U wilt uw nieuwe helm uitrusten met een nieuw communicatie- en entertainmentsysteem? Laat dit dan meteen door ons vóór verzending professioneel inbouwen. Zo bespaart u zich het werk en kunt u het systeem direct gebruiken. Plaats deze dienst eenvoudig bij uw bestelling in de winkelwagen.
Een overzicht van alle bij uw helm passende communicatiesystemen vindt u onder het punt "Eigenschappen" op de productpagina van de desbetreffende helm.
De inbouwservice bieden wij overigens ook in alle Louis-filialen aan. Vraag er gewoon naar bij ons verkooppersoneel.
Voor slechts 19,99 euro per helm voeren onze experts deze service voor u uit.
Denk eraan dat de montage van het bedieningsdeel van het desbetreffende communicatiesysteem op de helm afhankelijk van model via klemhouder of, indien nodig, via wegneembare originele kleefstriphouder kan plaatsvinden!
Wanneer u vragen heeft over de inbouwservice voor communicatiesystemen, klik dan linksboven op de link "Nog vragen? Wij bellen u terug!" en vul even het CallBack-formulier in. Natuurlijk kunt u ook direct contact met ons opnemen:
Telefoon: +49 (0)40 734 193 60
Fax: +49 (0)40 734 193 47
E-mail: technikcenter@louis.de
Wij vragen u er bovendien op te letten dat verzending met "24-uurs service" of "nachtexpres" in combinatie met de inbouwservice voor communicatiesystemen niet mogelijk is! -
Beoordelingen (39)