Madhead S2P crosslaars
Fabrikantinfo: Madhead
Als het een beetje vies wordt
Het jonge, exclusieve label voor de MX-scene maakt sportfashion voor maniakken bij wie motorrijden geen kinderpartijtje is. De beschermende kleding zoals helmen, handschoenen en protectoren mag er zijn en ook de bike-onderdelen en de technische accessoires kunnen tegen een stootje. De coole outfits zijn er ook voor enduro-liefhebbers en kleine grindhappers die niet altijd de makkelijkste weg kiezen.
Cataloguspagina: 313
-
Beschrijving
Madhead S2P crosslaars
Wie niet alleen louter voor zijn plezier maar ook bij de crosstraining en bij offroadwedstrijden zijn eigen grenzen en die van zijn crossmotor opzoekt, rijdt met de stoere Madhead S2P crosslaarzen.
Met veel versterkingen, in het zwart of wit/zwart.
Comfort/uitrusting:- 4 verstelbare en vervangbare kunststof gespen
- schakelpedaalversterking
- scheenbeenbescherming van polyurethaan
- stalen kap bij de neus, vervangbaar
- schachthoogte ca. 34 cm (mt. 41)
Materiaal:
- microvezels
- textielvoering (100% polyester)
- Motocross rubberen zool
Keuring:
- CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2015
-
Eigenschappen
Madhead S2P crosslaars
Product vergelijken
Producteigenschappen Bovenmateriaal Microfiber Klimaatmembraan niet beschikbaar Binnenvoering Textielvoering (100% polyester) Sluiting 4 verstelbare en vervangbare gespen Breedteaanpassing Span- en kuitbreedte met gesp instelbaar Zool Zool van rubber Schachthoogte ca. 34 cm Land van fabricage China Controle CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2015 Een overzicht van de productkenmerken Waterdicht – Ademend – Gepolsterde enkelkappen
Knokkelbescherming met bewegingsscharnier – Scheenbeenelement
Verwisselbare stalen kap op de teen
Schakelhendelbekrachtiging
Verwisselbare sliders van kunststof – Verwisselbare sliders van lichtmetaal – Reflecterend inzetstuk – Stalen kap binnen – Veiligheidsbinnenschoen, uitneembaar – Sluiting aan binnenkant – Geïntegreerde zoolverhoging – Origineel "Goodyear"-maakwijze – -
Beoordelingen (1)
Nog meer van Madhead: