Vanucci RVX-Light Eendelig

Beoordeling: 4.37 van 5

Vanucci

Fabrikantinfo: Vanucci

Productinformatie

Het merk dat zich met recht premium mag noemen

De naam Vanucci staat voor eersteklas motorkleding voor sportieve en recreatieve motorrijders, die veel waarde hechten aan de hoogste kwaliteit. De collectie varieert van een enduropak voor de wereldreis tot het sportieve leren pak voor snelle rondjes, van de halswarmer tot de toerlaarzen. Of u nu liever leer of textiel hebt, in elk product van Vanucci steken niet alleen hoogwaardige materialen en hightech features zoals Sympatex of Outlast maar ook het typische Italiaanse design, de vele jaren ervaring en de totale passie van de ontwerper Enrico Vanucci. Dat geldt in dezelfde mate voor de evenzeer doordachte als stevige bagagesystemen van Vanucci.


Cataloguspagina: 225

 69,991

Aantal:
Je hebt nog geen artikel geselecteerd.
Op voorraad in je Louis-filiaal?
Reserveer nu.
Kies je Louis-filiaal
Je hebt nog geen artikel geselecteerd.
  • Productinformatie

    Vanucci RVX-Light Eendelig

    Het is een echte mooie "Italiaanse" dag: Strakblauwe hemel & zonovergoten - heerlijk! Dus op de motor en erop uit. Gelukkig hebt u uw Vanucci RVX-Light functionele ondergoed onder uw motorkleding aangetrokken, want daarmee kookt u niet in uw eigen vocht gaar als de zon zo brandt. Want dit functionele ondergoed is superlicht, luchtig, ademend en het materiaal voert het vocht weg van de huid.

    Alle delen van de RVX-Light functionele ondergoed hebben het karakteristieke gladde oppervlak. Daardoor kunt u gemakkelijk uw motorjack of -broek erover aantrekken, zelfs strakke leren motorpakken zijn geen probleem. Bovendien wordt daardoor voorkomen dat u onderweg aan de voering "vastplakt".
    Een ander voordeel is de kleine pakmaat van het ondergoed. Op lange tochten met weinig bagage kan dit reservesetje heel klein worden opgevouwen.
    En als u 's avonds in uw hotel komt, wast u dit bikerondergoed na gebruik even snel in de wasbak en het is zo weer droog.

    In de zomer onderweg? Alleen met Vanucci RVX-Light functoneel ondergoed!

    Comfort/uitrusting:

    • zeer licht en zacht
    • glad oppervlak voor het makkelijk aantrekken van strakke kleding
    • superkleine pakmaat - ideaal voor tochten
    • sneldrogend
    • aangenaam draaggevoel
    • ademend
    • hoge elasticiteit
    • als een tweede huid zonder te benauwen

    Materiaal:

    • Hoofdmateriaal: 68% polyamide, 24% polyester, 8% elastaan
    • Mesh-inzetstukken: 92% polyester, 8% elastaan

Laatst bekeken artikelen